Botraptor

XenForo İçerik Botu

Xenforo Botu ile WordPress altyapılı sitelerin neredeyse hepsinden içerik çekebilir ve özgünleştirebilirsiniz.

Discord Toplu Mesaj Gönderme Botu

Discord Toplu Mesaj Gönderme Botu ile linkini girdiğiniz kanallara toplu mesaj atabilir, sonsuz bir döngü ile mesaj gönderebilirsiniz.

Toplu Da-Pa Sorgulama Botu

Da-Pa Sorgulama Botu ile Domain Authority (DA), Page Authority (PA), Spam Score bilgilerini direkt excel çıktısı olarak alabilirsiniz.

Telegram Bulk Message Sender

Telegram Bulk Message Sender ile girdiğiniz telegram gruplarına birden fazla hesap ile toplu şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

 

Toplu Mail Gönderme Botu

Yazılımız ile hem kendi alan adınız ile hemde gmail, outlook gibi mail servislerinden toplu mail gönderebilirsiniz. Smtp özelliği ile kendi alan adınızdan mail gönderimi yapabilirsiniz.

Google Extractor – Mail ve Telefon Toplama Botu

Google Extractor ile tarama yaptığınız kelimelerde çıkan websitelerinden mail adresi ve diğer bilgileri çekin ve istediğiniz formatta çıktı alın.

Facebook Grup Gönderi Botu

Facebook Toplu Grup Gönderi Botu ile istediğiniz gruplara toplu şekilde mesaj gönderin. Gönderim yaparken süre ayarlayabilir, gizli modda gönderim yapabilirsiniz.

Instagram Eski Tarihli Hesap Bulma Botu

Instagram Eski Tarihli Hesap Bulma Botu ile Instagram’da eski tarihli hesap bulabilir, mail kontrolü yapabilir ve fazlasını yapabilirsiniz.

Scroll to Top